W przesyłanych ofertach pracy należy zamieścić następującą treść:

Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na stanowisko ....../nazwa stanowiska pracy/  przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, ul. Podgórna 10.

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferty pracy nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Jeśli chcesz pracować w ASTA-NET, a nie szukamy obecnie osób o podobnym profilu - NIC STRACONEGO! Zainspiruj nas swoją propozycją współpracy, przesyłając CV i list motywacyjny na adres rerutacja@asta-net.pl​

ASTA NET S.A. poszukuje

  • MŁODSZY SPECJALISTA SERWISU 24 - PIŁA
    • ASTA-NET, spółka Grupy ASTA, obecna na lokalnym rynku od 1989 roku, świadczy usługi w zakresie telewizji kablowej, stałego, szerokopasmowego dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej. Skarbem firmy ASTA-NET jest jej wykwalifikowana kadra pracowników.

      Opis stanowiska:

      · monitorowanie prawidłowej pracy urządzeń sieci, wykorzystując odpowiednie narzędzia do monitoringu
      ​​· rejestrowanie i realizacja zgłoszeń usterek i awarii sieci zgłaszanych telefonicznie, mailowo oraz poprzez BOK

      · diagnoza przyczyn usterek/awarii
      · telefoniczne wsparcie techniczne
      · telefoniczne usuwanie usterek​
      · administracja urządzeniami klienckimi umożliwiającymi korzystanie z usług Asta-Net

      Wymagania:

      · Wykształcenie średnie, preferowane techniczne elektroniczne lub informatyczne
      · Ogólna wiedza z zakresu informatyki i telewizji
      · Umiejętność pracy w zespole

      Gwarantujemy:

      · praca w dynamicznym zespole
      · zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      · możliwość dodatkowych szkoleń i rozwoju zawodowego
      · atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
      · atrakcyjne miejsce pracy

      Jako pracownik ASTA-NET będziesz też upoważniony do korzystania ze wszystkich przywilejów, jakie oferuje pracodawca, m.in. z dofinansowania ubezpieczenia na życie.
      Dla amatorów kręgli możliwość korzystania z wynajętego dla Pracowników ASTA-NET toru bowlingowego.

      Aplikacje zawierające list motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres:
      ASTA GROUP sp.z o.o. 64-920 Piła, ul. Podgórna 10
      lub elektronicznie na adres mailowy
       - rekrutacja@asta-net.pl

      Prosimy o dopisanie klauzuli:
      Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Technik Serwisu 24 przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile ul. Podgórna 10.