Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o inwestycji światłowodowej ASTA-NET w Trzciance zamów już teraz bezpłatny newsletter

Pierwsi klienci Internetu w technologii GPON już podłączeni!2012-02-20
W Stobnie zostali już podłączeni pierwsi klienci do sieci światłowodowej w technologii GPON, która zapewnia obecnie najszybsze łącze. Wkrótce kolejni mieszkańcy, tym razem Trzcianki będą mogli korzystać z kompleksowej oferty telekomunikacyjnej dzięki inwestycji światłowodowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego newslettera, do  którego można zapisywać się na stronie, tam zawsze znajdą Państwo najświeższe informacje o etapach inwestycji światłowodwej ASTA-NET.

Udostępnij

« powrót

ASTOWO-URWISOWO!

To nowy konkurs fotograficzny, zorganizowany specjalnie z myślą o naszych fantastycznych urwisach. Konkurs, który przeznaczony jest dla rodziców, ale nagrody otrzymują dzieci. O co chodzi?